Piktogram

Kögel pārstāvis

Kopš 07.12.2010 SIA BENE PARTS BALTIC ir oficiālais Kögel Trailer GmbH & Co. KG pārstāvis Latvijā. SIA "BENE PARTS BALTIC" ir gatavi piedāvāt visiem Latvijas pārvadātājiem visus Kögel piedāvātos puspiekabju un piekabju veidus.

Kögel Cargo

Šodienas kravu pārvadājumi prasa augsti efektīvu transporta dizainu, ko Kögel Cargo ir īstenojuši dzīvē. Papildus puspiekabju lieliskajai kvalitātei tai ir zemas uzturēšanas izmaksas un liela elastība izmantošanā.

Tas arī pierāda savu lietderību ar speciāliem risinājumiem, piemēram papīra vai dzērienu pārvadāšanai. Ar optimizēta rāmja struktūru un augstu kravas stabilitāti ko panāk ar plašu kravas nostiprināšanas ierīču klāstu.

Kögel Cool

Vēlme un dzīvesveida paradumi pēc svaigas pārtikas katru dienu ir radijusi ievērojamu tirgus pieaugumu svaigu produktu un saldētu produktu pārvadājumos Lai pilnībā izpildītu prasības, ko šī attīstība ir radījusi, transporta loģistikas nozare ir saskārusies ar daudzām problēmām: Elastīgi, ar pietiekošu kravnesību, bet tomēr viegli furgoni ar saldējamo iekārtu, kas ir pielāgoti, lai atbilstu īpašām tirgus prasībām.

Ar mazu pašmasu, Kögel Cool piedāvā lielu kravnesību ar optimālu apjomu, kā arī augstu mehāniskā nestspēju. Braukšanas drošību, stabilitāti un izturību pārbaudīja ļoti detalizēti ar vairāku līmeņu testa programmām.

Papildus tiek nodrošinātas augstas kvalitātes pretslīdēšanas grīdas virsmas, transportlīdzeklim ir izcila siltumizolācija un higiēnas īpašības. Materiāliem, ko izmanto Kögel ir nodrošināts ilgs kalpošanas laiks un vērtību stabilitāti, tajā pašā laikā nodrošinot pievilcīgu modernu izskatu. Temperatūras controles loģistikas nozares prasību izpildi Kögel Cool nodrošina gadu desmitu pieredze un intensīvs izstrādes darbs.

Kögel Port

Kögel Port ir atzīts kā top-of-the-diapazons konteinervedējs,KOEGEL Port īpaši raksturīgs ar daudzpusību. Kas padara Kögel produktu īpaši lietotājiem draudzīgu un dažādi pielietojamu. Rāmis ir uzlabots tā, lai pat lielas kravas būtu maksimāli drošas. Augstas kvalitātes materiāli kopā ar mazu pašmasas svaru (sākot 5,1 tonnas) padara Kögel PORT par vienu no visvairāk uzticamiem un rentabliem transporta konteinervedējiem.

Kögel Port piedāvā visdažādākajos variantus, piemēram, ar izbīdāmu aizmuguri (Simplex), izbīdāmu priekšējo un aizmugurējo daļu (Duplex), pastiprinātu rāmi un bīdāmo šasiju (Multiplex).